Spotkanie projektowe osobiście lub online

Z myślą o Waszym komforcie, mamy do zaoferowania dwie opcje spotkania: osobiście i online. Oba te tryby są odpowiednie i dostępne, więc możecie wybrać to, które najlepiej odpowiada Waszym aktualnym potrzebom i okolicznościom. Bez względu na to, czy wybierzecie spotkanie osobiste w showroomie AVAR, czy też online, jesteśmy gotowi, aby zapewnić Wam profesjonalną obsługę.

Free consultation concept

Bezpłatna 15 min rozmowa tel. lub online

Czas spotkania: 00:15 h
Cena: 0 zł
Meeting with interior designer

Spotkanie doradcze w AVAR®

Czas spotkania: 01:30 h
Cena: 500 zł

Zapraszamy do rezerwacji wizyt doradczych w naszym showroomie i do zapoznania się z naszą ofertą. Nasz personel służy pomocą i fachowym doradztwem, aby pomóc Państwu w dokonaniu najlepszego wyboru.

 

Warto skorzystać z naszej wizyty doradczej, ponieważ oferujemy profesjonalną konsultację projektową, która pomoże Państwu w zaprojektowaniu wymarzonych mebli oraz w doborze odpowiednich elementów wykończenia. W naszym showroomie posiadamy dużą kolekcję różnorodnych frontów, blatów oraz uchwytów, co pozwala na indywidualne dopasowanie do Państwa potrzeb i preferencji.

 

Smiling Afro american woman interior designer in headphones works in home office

Konsultacja on-line

Czas spotkania: 01:00 h
Cena: 200 zł

Umów się na spotkanie online. Uzyskaj profesjonalną pomoc od naszych ekspertów. Podczas godzinnego spotkania poprzez platformę Zoom, Skype lub Google meet nasi doradcy przedstawią możliwość aranżacyjne z produktami AVAR. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszego spotkania doradczego online! Jest to doskonała okazja, aby uzyskać profesjonalną pomoc i wsparcie w procesie wyboru frontów, blatów i uchwytów do swojego projektu.

 

REZERWACJA SPOTKANIA

Wybierz typ spotkania – osobiste lub online  i zarezerwuj termin.

Wybierz...*
E-mail:*
Tel*
CENA

Zmiana planów ?

Życie pełne jest nieprzewidywalnych wydarzeń i czasami zmiany planów są nieuniknione. Dlatego też, chcemy Was zapewnić, że w przypadku jakiejkolwiek potrzeby zmiany terminu Waszej wizyty lub konsultacji online, wystarczy się z nami skontaktować  i ustalimy nowy termin. 

Największy wybór Próbek W AVAR®

Najlepsza Obsługa w AVAR®