Pytania i Odpowiedzi

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące  produktów i usług AVAR®!

FAQ

Zobacz czy znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie. Jeśli nie to pamiętaj, że możesz do nas zadzwonić albo napisać wiadomość.

Kompletując swoją kuchnię w IKEA kupujesz wszystkie elementy osobno. Tak, możesz kupić wnętrza szafek w IKEA, a wszystkie fronty wybrać w AVAR

Fronty AVAR® mają grubość 18 mm

Gdy mówimy o „frontach” to mamy na myśli wszystkie elementy widoczne mebli w zabudowie. Drzwiczki od szafek, fronty do szuflad, panele maskujące boczne czy dolne, a nawet cokoły

Wszystkie panele boczne/maskujące i cokoły AVAR® będą miały tę samą grubość co drzwi Twoich szafek – 18 mm (w IKEA® to 13 mm). Dzięki temu zapewniamy jakość i stabilność także tych elementów.

Czas dostawy to 4-6 tygodni. Większość frontów jesteśmy w stanie przygotować do 4 tygodni.

Jeśli marzysz o lśniących frontach to nasz doradca chętnie pomoże Ci dobrać odpowiednie. Masz do wyboru lśniące fronty laminowane AVAR® z włoskich płyt o strukturze metalicznej, a także fronty akrylowe na wysoki połysk.

Gotowe fronty wysyłamy w całej Polsce, na zapytanie również za granicę. 

Przygotujemy Twoje zamówienia NA WYMIAR, a więc cokoły dotniemy na właściwą długość. Wysokość również jest możliwa inna niż w meblach IKEA. Najczęściej jednak wybieracie wysokość 8 cm. Grubość cokołów jest taka jak innych elementów – 18 mm!

Tak, posiadamy szerszą bazę wzorów frontów laminowanych, a także w naszej ofercie uzupełniającej znajdziesz fronty akrylowe, lakierowane, fornirowane i drewniane!

Zapraszamy do naszego SHOWROOM’u, który mieści się w Kątach Wrocławskich przy ul. Leśnej 1

Jeżeli potrzebujesz wyceny albo pomocy w złożeniu zamówienia, to skontaktuj się z nami! Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i chętnie pomagamy.

Dopasowane, gotowe fronty na wymiar do szafek kuchni METOD, szafek modułowych BESTA i szaf PAX będą posiadały już nawierty pod zawiasy.

Nasze fronty meblowe możesz zamocować równie prosto, jak te z IKEI. Zawiasy frontów mocowane są na klik, a do zamontowania frontów przy szufladach potrzebny będzie śrubokręt.