Laminowane fronty AVAR® o wyglądzie i strukturze materiałów tekstylnych, skóry

Fronty laminowane z głęboką strukturą, imitujące różne naturalne materiały, posiadają wiele zalet, które przyciągają uwagę i cieszą się popularnością w aranżacji wnętrz.

kolekcja

Kolekcja laminowanych frontów AVAR® o wyglądzie i strukturze materiału, skóry, lnu

Dzięki laminowanym frontom o wyglądzie i strukturze materiałów tekstylnych oraz skóry, możesz cieszyć się wnętrzem pełnym klasy i wyrafinowanego smaku. Ich niezwykła estetyka i trwałość pozwolą Ci stworzyć meble, które zachwycą zarówno wzrokiem, jak i dotykiem. Zobacz różnorodność wzorów i kolorów, aby znaleźć te, które najlepiej oddadzą charakter Twojego wnętrza.

AUTENTYCZNOŚĆ

Dzięki precyzyjnym nadrukom i strukturze, fronty AVAR® oddają realistyczny wygląd i fakturę. Dają efekt wizualny, który zachwyca z bliska i z daleka.

TRWAŁOŚĆ

Fronty laminowane AVAR® są odporne na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania i wilgoć, dzięki czemu fronty z głęboką strukturą zachowują swój efektowny wygląd przez długi czas

ESTETYKA I GŁĘBIA

Trójwymiarowa struktura frontów dodaje im głębi i wyrazistości, dzięki czemu meble nabierają charakteru i przykuwają wzrok. Stwarzają wrażenie, że materiał rzeczywisty "wysuwa się" zza powierzchni.

BOGACTWO WZORÓW

Różnorodność wzorów i kolorów pozwoli Ci dopasować fronty do charakteru Twojego wnętrza. Niezależnie od stylu aranżacji, znajdziesz kolekcję, która idealnie wpasuje się w Twoje wyobrażenia.

ŁATWOŚĆ PIELĘGNACJI

Wystarczy niewielki wysiłek, aby zachować fronty w idealnym stanie. Są one łatwe w utrzymaniu czystości, co pozwala cieszyć się ich pięknem przez wiele lat.

WSZECHSTRONNOŚĆ

Odpowiednie do różnych stylów, fronty AVAR® pasują zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Stworzą oni efektowną przeciwwagę dla innych elementów wystroju.

FRONT DO SZUFLADY 40x60cm

168,00 *średnia cena włoskiego frontu AVAR® o wymiarach 40x60cm
  • Front gotowy do montażu ( już z nawiertami pod zawiasy)
  • Włoski design i jakość wykonania
  • Niespotykane i najgłębsze struktury 3D
Popularne