Laminowane fronty AVAR® o wyglądzie i strukturze drewna

Minimalizm skandynawskich wnętrz, zapach lasu po deszczu, światło poranka przebijające między drzewami.
Widzisz to?
Drewno w domu to ciepło, ponadczasowy wygląd i kojące zmysły detale usłojenia.

kolekcja

Kolekcja laminowanych frontów AVAR® o wyglądzie i strukturze drewna

Bogata paleta kolorów pozwala na dopasowanie do każdego stylu wnętrza. Sprawdź, jak te laminowane fronty przemieniają meble w prawdziwe dzieła sztuki, nadając im nie tylko piękny wygląd, ale także wyjątkową trwałość. Zobacz różnorodność dekorów i wybierz swój ulubiony, aby nadać swoim meblom wyjątkowy wyraz!

AUTENTYCZNOŚĆ

Dzięki precyzyjnym nadrukom i strukturze, fronty AVAR® oddają realistyczny wygląd i fakturę. Dają efekt wizualny, który zachwyca z bliska i z daleka.

TRWAŁOŚĆ

Fronty laminowane AVAR® są odporne na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania i wilgoć, dzięki czemu fronty z głęboką strukturą zachowują swój efektowny wygląd przez długi czas

ESTETYKA I GŁĘBIA

Trójwymiarowa struktura frontów dodaje im głębi i wyrazistości, dzięki czemu meble nabierają charakteru i przykuwają wzrok. Stwarzają wrażenie, że materiał rzeczywisty "wysuwa się" zza powierzchni.

BOGACTWO WZORÓW

Różnorodność wzorów i kolorów pozwoli Ci dopasować fronty do charakteru Twojego wnętrza. Niezależnie od stylu aranżacji, znajdziesz kolekcję, która idealnie wpasuje się w Twoje wyobrażenia.

ŁATWOŚĆ PIELĘGNACJI

Wystarczy niewielki wysiłek, aby zachować fronty w idealnym stanie. Są one łatwe w utrzymaniu czystości, co pozwala cieszyć się ich pięknem przez wiele lat.

WSZECHSTRONNOŚĆ

Odpowiednie do różnych stylów, fronty AVAR® pasują zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Stworzą oni efektowną przeciwwagę dla innych elementów wystroju.

FRONT DO ZMYWARKI 60x80cm

350,00 *średnia cena włoskiego frontu AVAR® o wymiarach 60x80cm
  • Front gotowy do montażu ( już z nawiertami pod zawiasy)
  • Włoski design i jakość wykonania
  • Niespotykane i najgłębsze struktury 3D
Popularne
projekty